...

Paralotniowe wyprawy

biwakowe

Latanie biwakowy to mój główny cel w paralotniarstwie.
Znajdziesz tu dzienniki z moich wypadów w stylu vol-biv.

SRU-2-Alps

Po półrocznej rehabilitacji i poprawie błędów z poprzedniego roku wracam na start wyprawy przez Alpy. Tym razem wszystko idzie lekko i przyjemnie, ale dosyć długo.

SRU-Alps

To piesza i paralotniowa wyprawa przez Alpy. Od Nicei we Francji do Tolmina na Słowenii. Pierwsza próba w 2018 r. kończy się po dziewięciu dniach na granicy Francji i Szwajcarii.

VOLBIV ’16 – SLO – ITA

Moja pierwsza próba z lataniem biwakowym. Zaczynam na Słowenii w pobliżu Tolmina. Lecę do Pieve d'Alpago, a potem wracam.

newsy w kategorii wyprawy

Marcin Duszyński

Błędy SRU-Alps

Krótka analiza błędów, które popełniłem przy pierwszej próbie pokonania Alp na paralotni w stylu volbiv w 2018r. Ten wyjazd nauczył mnie wiele.

czytaj dalej »
Marcin Duszyński

video z SRU-Alps

Na stronie opisu wyprawy SRU-Alps pojawił się krótki film z wyprawy pieszo paralotniowej główną granią Alp z Monako we Francji do Tolmina na Słowenii z 2018r.

czytaj dalej »
Marcin Duszyński

Relacja z pierwszego lotu biwakowego SLO-ITA ’16

Latanie biwakowe było moim celem od samego początku latania. W trzecim sezonie paralotniowej przygody odważyłem się na zrobienie krótkiej trasy. Startuję z Lajnara na Słowenii i lecę na zachód do Pieve d’Alpago, a potem wracam pod Kobalę.

czytaj dalej »
Scroll to Top